Aktualności

23.02Arkusz egzaminacyjny 2011
Informujemy wszystkich użytkowników naszej platformy, że test szóstoklasisty z 2011 roku wraz z kluczem rozwiązań został dodany do działu Testy Archiwalne.
więcej ›
23.02PAKIET: 1 ZAKUP - 4 KURSY
W celu ułatwienia dokonywania zakupu kursów wprowadziliśmy kolejne udogodnienie w Serwisie Szóstoklasisty.
więcej ›
23.02Płatności SMS w Serwisie Szóstoklasisty!
Od dnia dzisiejszego wprowadzamy duże ułatwienie dla naszych użytkowników. Teraz każdy kurs możesz zakupić za pośrednictwem SMS.
więcej ›
23.02PROMOCJA PRZEDŁUŻONA!
Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli wykupić kursów na naszej platformie.
więcej ›
23.02PROMOCJA CENOWA!
Obniżka cen kursów - tylko do końca lutego!
więcej ›
23.02Nowość! Wersja demo kursu
Sprawdź już dziś jak wygląda nauka i powtarzanie wiedzy na naszej platformie!
więcej ›
23.02Egzamin szóstoklasisty 2011
Egzamin szóstoklasisty coraz bliżej! Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej e-learningowej platformy. Poza kursami z przedmiotów język polski, matematyka, przyroda oraz historia skorzystać można z weryfikującego wiedzę testu-egzaminu szóstoklasisty online. To bezpłatne narzędzie pozwoli ocenić aktualne umiejętności ucznia i wskaże, które obszary tematyczne wymagają dalszej nauki. Warto także rozwiązać w procesie przygotowań do egzaminu szóstoklasisty testy archiwalne. Nasza platforma umożliwia to w trybie on-line, co oznacza że zostaną one automatycznie sprawdzone przez system. To jedyna taka funkcjonalność w Polsce! Wierzymy, że skutecznie ona wspomoże wszystkich szóstoklasistów w nauce. Serdecznie zapraszamy!
więcej ›
23.02Witamy w Serwisie Szóstoklasisty!
Pragniemy zaoferować Państwu nową na polskim rynku usługę, polegającą na nauce w systemie internetowym. To dużo prostsze i tańsze rozwiązanie od tradycyjnych kursów organizowanych w szkołach - wystarczy tylko komputer i bez wychodzenia z domu Twoje dziecko może uczestniczyć w indywidualnym, dopasowanym do aktualnego stanu wiedzy programie powtórkowym do egzaminu szóstoklasisty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z kursów i testów on-line.
więcej ›
23.02Serwis Szóstoklasisty został dofinansowany ze środków UE

więcej ›