O projekcie

"Innowacyjny Serwis Szóstoklasisty" to portal, który został współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Oś priorytetowa Społeczeństwo informacyjne - zwiększenie innowacyjności gospodarki, Działanie 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.
 
Główną cechą naszego portalu jest innowacyjność. Jesteśmy pierwszym portalem w Polsce, który oferuje w pełni zautomatyzowaną, a co więcej indywidualną pomoc w przygotowaniach do egzaminu kończącego naukę w klasie szóstej szkoły podstawowej. Ideą, która nam przyświecała było stworzenie takiego portalu, który w pełni wyeliminuje znane nie od dziś aspekty zajęć dodatkowych takich jak korepetycje - wysoka cena, zajęcia w grupach, niedogodna lokalizacja ośrodka prowadzącego zajęcia, nierówny poziom kadry wykładowczej itp.
 
Serwis Szóstoklasisty daje nową jakość! 
Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu e-learningowego każdy uczeń może bez wychodzenia z domu przerobić materiał z przedmiotów, z których zagadnienia znajdują się na egzaminie. Co więcej - materiał ten zostanie dopasowany do aktualnego stanu wiedzy ucznia i podzielony na wygodne do przerobienia lekcje. A całość podana w atrakcyjnej multimedialnej oprawie, która zdecydowanie uprzyjemni naukę każdemu dziecku.
 
Kolejną niewątpliwą zaletą, jaką oferuje wykorzystany w naszym Serwisie Szóstoklasity system e-learningowy jest możliwość ciągłego nadzoru nad procesem nauki przez rodziców bądź opiekunów dziecka. Na prywatny adres e-mail otrzymają Oni regularne raporty dotyczące ilości lekcji, jakie zostały dziecku do przerobienia, wynikach testów bądź zaległościach w nauce. Nie ma mowy o wagarach bądź jakiejkolwiek niewiedzy dotyczącej postępów!
 
Do współpracy przy tworzeniu kontentu merytorycznego składającego się na lekcje oraz testy, zaprosiliśmy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę nauczycielską.  Gwarantuje to odpowiedni poziom lekcji i zawartych w serwisie materiałów, co oczywiście nie oznacza gwarancji zdanego egzaminu.
Należy pamiętać bowiem, że Serwis Szóstoklasisty to tylko narzędzie wspomagające naukę i przygotowania do egzaminu. O jego końcowym wyniku zdecyduje jednak już tylko i wyłącznie młoda osoba, która do niego przystąpi. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu serwisowi będzie miała ułatwione zadanie.
 

powrót ›